MPJ w Gdańsku A.D 2021

  • 29 listopada 2021

Zawodnicy Kaliskiego Klubu Kyokushinkan Karate David Club wzięli udział w MPJ w karate rozgrywanych w Gdańsku. Kaliszanie w składzie Kacper Jeżak oraz Paulina Staszak stawili się do walki w Gdańsku, sekundantem pojedynku był Marcin Antosiak. Zawodnicy kaliskiego klubu, nie zawiedli Paulina Staszak zajęła III miejsce a Kacper Jeżak II w swojej kategorii wiekowej.  Dla nas to był ważny turniej, jesteśmy w etapie odmładzania naszej druz?ny, która ma duży potencjał rozwoju, każdy wynik dla nas jest budujący pokazujący progres w treningu.

Organizator: Gdański Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Bogusława Jeremicza 6dan.

Współorganizator:

  • Polska Federacja Kyokushin Karate

Zawody odbyły się w Hali Sportowej Judo nr XIII AWFiS ul. ul. Czyżewskiego w  Gdańsku.

 W zawodach wzięło udział 114 zawodników z  24 klubów z: Bydgoszczy, Chełma, Chełmna, Chełmży, Gdańska, Głuszycy, Golubia-Dobrzynia, Jeleniej Góry, Kalisza, Kościerzyny, Lędzin, Lubszy, Mielca, Międzyzdrojów, Opola, Otwocka, Radomia, Solca Kujawskiego, Świecia, Torunia, Wąbrzeźna, Wieruszowa GRU-KO, Zduńskiej Woli, Złocieńca (Kalisz Pomorski, Połczyn Zdrój).

Mistrzostwa odbyły się w konkurencji kumite: juniorów i seniorów knock-down kyokushin karate.  Kumite rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Dodatkowo odbył się również Turniej Pierwszego Kroku.

Sędzią głównym mistrzostw był shihan Bogusław Jeremicz 6 dan.

Sędzią technicznym mistrzostw był shihan Artur Wilento 5dan.

 

 

 

Share This: